marouf
11 بهمن 1401 - 20:24

افتتاح 145 میلیارد تومان پروژه رهاورد دهه فجر در فومن

فرماندار فومن با بیان اینکه در دهه مبارک فجر بیش ۱۰۸ پروژه عمرانی، خدماتی و اشتغال‌زایی افتتاح می‌شود، گفت: این طرح‌ها حدود ۱۴۵ میلیارد تومان ارزش ریالی دارند و اجرای پروژه‌ها نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، موسی فکور عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه در دهه مبارک فجر بیش ۱۰۸ پروژه عمرانی، خدماتی و اشتغال‌زایی افتتاح می‌شود، اظهار کرد: این طرح‌ها حدود ۱۴۵ میلیارد تومان ارزش ریالی دارند و اجرای پروژه‌ها نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

وی به اجرای بیش از ۳۰ کیلومتر آسفالت در سطح شهرستان فومن اشاره کرد و افزود: این میزان آسفالت تا پایان سال به ۵۰ کیلومتر افزایش پیدا می‌کند.

فرماندار فومن بر نظم‌بخشی کارها و اقدامات تأکید کرد و گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین خدمات نظام و دولت در جامعه است.

فکور با اشاره به دستاوردهای فراوان انقلاب اسلامی در حوزه‌های گوناگون نظیر، نظامی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، حوزه‌های داخلی و خارجی گفت: امروزه پیام انقلاب اسلامی فراتر از حوزه‌های جغرافیایی و منطقه است.

وی بزرگ‌ترین پیام دهه فجر انقلاب اسلامی را تحقق مردم‌سالاری دینی عنوان کرد، افزود: بر همین اساس دهه فجر امسال باید تجلی‌گاه و نمونه بارزی از خدمات‌رسانی به مردم در سطح شهرستان باشد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

منبع: فارس
شناسه خبر: 1011155