marouf
19 بهمن 1401 - 13:18

۴۴۲ پروژه محرومیت زدایی با همت بسیج در زنجان اجرا شد

زنجان-فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ۴۴۲ پروژه محرومیت زدایی با مشارکت بسیج سازندگی در زمینه آبرسانی و احداث مسکن محرومان و طرح های فنی و مهندسی در این استان اجرا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی قبل از ظهر چهارشنبه در نشست خبری که با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امام جمعه و استاندار زنجان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از اولویت‌ها ما موضوع محرومیت‌زدایی از مناطقی است که از امکانی به مراتب کمتر نسبت به سایر مناطق برخوردارند، گفت: در همین راستا ۲۹۶ طرح مختلف مهندسی در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری رسیده است.

وی ایام‌الله دهه فجر را بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و با اشاره به اینکه هم‌اکنون نزدیک به چهارهزار پروژه توسط سپاه در استان زنجان در حال اجرا است، تصریح کرد: برخورداری از روحیه انقلابی و ولایت‌مداری در نزد مردم استان زنجان باعث شده است که سپاه نیز با انگیزه مضاعف در خدمت‌رسانی به آحاد جامعه گام‌های بلندتری بردارد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه زنجانی‌ها همواره در همه صحنه‌های حساسی جزو پیشقراولان دفاع از کیان کشور و آرمان‌های انقلاب بوده و هستند، خاطرنشان کرد: یکی از جان‌فشانی‌های مردم زنجان مربوط به دوران دفاع‌مقدس است که با حضور حداکثری در جبهه‌های حق علیه باطل و مشارکت در اکثر عملیات‌ها، ۳۵۳۵ شهید را در راه دفاع از وطن و آرمان‌های انقلاب اسلامی تقدیم کردند.

کرمی از اجرایی شدن ۴۴۲ پروژه محرومیت‌زدایی در استان طی ایام‌الله دهه مبارک فجر امسال خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با مشارکت بسیج سازندگی انجام گرفته و قرار است مردم استان را در زمینه آب‌رسانی، مسکن و ... بهره‌مند کند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه مردم استان زنجان شایسته دریافت بهترین خدمات هستند، اظهار کرد: همه آنچه که امروز در ایام‌الله دهه فجر در طبق اخلاص می‌گذاریم، در روز ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه استان زنجان تکمیل خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1027534