marouf
17 بهمن 1401 - 17:13

افتتاح ۲۲ طرح همزمان با ششمین روز از دهه فجر در ملایر

همدان- فرماندار ملایر بر از افتتاح ۲۲ طرح با ۶۸۰ میلیارد تومان اعتبار همزمان با ششمین روز از دهه فجر در بخش زند ملایر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سلمان اسماعیلی دوشنبه در ششمین روز از دهه مبارک فجر در مراسم افتتاح طرح‌های بخش زند شهرستان ملایر با اشاره به اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی توسعه خدمات، گسترش عدالت و ارتقای فرهنگ و مردم داری ایجاد شده، اظهار کرد: ملایر سال ۱۳۵۷ با ۱۴۰۱ بسیار متفاوت است، و در تمامی نقاط کشور و شهرستان ملایر، هیچ روستای بالای ۲۰ خانواری بدون گاز و سایر خدمات همچون آب، تلفن و برق نیست.

وی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه حوزه‌ها بی نظیر و بی بدیل است؛ گفت: در حوزه علم و فن آوری، سطح سواد، توسعه راه‌ها طرح‌های مختلف عمرانی، خدماتی، فرهنگی و… به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته‌ایم.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به اینکه همزمان با دهه فجر ۱۷۱ طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۶۰ میلیارد تومان در ملایر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود، گفت: در این راستا ۲۲ طرح با ۶۸۰ میلیارد تومان اعتباردر بخش زند ملایر افتتاح می‌شود.

وی افزود: از این تعداد ۱۹ طرح افتتاح می‌شود که در حوزه‌های مختلف عمرانی، بهسازی روستایی، کشاورزی، صنعتی و مخابراتی است.

اسماعیلی تصریح کرد: روکش محور ملایر- اراک، کنارگذر روستای مهدویه، آسفالت روستای پیروز، سه طرح جهاد کشاورزی در راستای اجرای سامانه‌های نوین آبیاری و آبخیزداری، سه پروژه مخابرات، سه واحد مسکن روستایی و ۶ طرح بهسازی روستای از جمله طرح‌های قابل افتتاح در دهه فجر در این بخش است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1022952