marouf
02 بهمن 1401 - 10:38

اعلام برنامه‌های فدراسیون ورزش‌های همگانی برای دهه فجر

سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی با اشاره به فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های این فدراسیون برای این ایام را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ علی خلیلی با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به برنامه های این فدراسیون برای این ایام اشاره کرد و گفت: هر چند اوج برنامه های فدراسیون همگانی در بهمن ماه خواهد بود اما ما برای دو ماه پایان سال برنامه های متنوعی را در نظر گرفته ایم.

وی در مورد برنامه هایی که به مناسبت دهه مبارک فجر اجرا خواهد شد، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در این ایام هر روز در دو استان شاهد برگزاری پیاده روی خانوادگی و گردهمایی ورزشی خواهیم بود که در مجموع 22 شهرستان در این برنامه مشارکت خواهند کرد.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه به برگزاری لیگ چند رشته در این ایام اشاره کرد و گفت: روز دوشنبه دومین دوره لیگ یوگا را آغاز خواهیم کرد. ضمن این که مرحله نهایی لیگ داژبال هم به میزبانی استان زنجان برگزار خواهد شد.

علی خلیلی ادامه داد: در کنار این دو رویداد که جزو برنامه های اصلی فدراسیون هستند، مسابقات فریزبی قهرمانی کشور هم در بخش میدان طی دو ماه باقی مانده سال برگزار خواهد شد.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی با اشاره به بزرگترین رویداد تاریخ ورزش کشور اظهار داشت: مسابقات مینی فوتبال جام محلات با مشارکت فراگیری ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و هیئت‌های ورزش همگانی استانی برگزار خواهد شد.

علی خلیلی ادامه داد: همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم ثبت نام برای حضور در این دوره از مسابقات در 31 استان و 448 شهرستان آغاز شده است و همچنان ادامه خواهد داشت.

سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، رویدادهایی را برای همه اقشار در نظر گرفته ایم که بتوانیم از میزان کم تحرکی بکاهیم و بر فعالیت های بدنی مردم اضافه کنیم.

وی ادامه داد: باید با برنامه های متنوع ورزشی نشاط و شادی را به مردم هدیه کنیم که در این راستا برنامه هایی طی آذر و دی انجام شد که مسابقات کارکنان و کارمندان دولت از جمله آنها بود که میزان مشارکت کارکنان دستگاه‌های دولتی در این رویداد بی‌نظیر بود. در تلاش هستیم مرحله قهرمانی کشور این مسابقات را در هفته پایانی بهمن و اوایل اسفند برگزار کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 989943